C2012X6S1H475K125AC není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Skladem : 84 350
Katalogový list
4.7 µF ±10% 50V Keramický kondenzátor X6S 0805 (2012 metrický)