B72540V0300K062 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
TDK
Skladem : 5 588
Katalogový list
47 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 2220 (5750 metrický)
B72540V0300K062
Číslo produktu DigiKey
495-B72540V0300K062TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B72540V0300K062CT-ND - Řezaná páska (CT)
495-B72540V0300K062DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72540V0300K062
Popis
VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí varistoru (max)
51.7 V
Nárazový proud
1.2 kA
Energie
12J
Stav součásti
Zastaralé
Maximální střídavé napětí
30 V
Kapacita při kmitočtu
4000 pF @ 1 kHz
Maximální stejnosměrné napětí
38 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
42.3 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (typické)
47 V