B72540T0300K062
Číslo produktu DigiKey
495-7483-2-ND - Páska a cívka (TR)
495-7483-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-7483-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72540T0300K062
Popis
VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 2220 (5750 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
51.7 V
Nárazový proud
1.2 kA
Energie
12J
Maximální střídavé napětí
30 V
Kapacita při kmitočtu
4000 pF @ 1 MHz
Maximální stejnosměrné napětí
38 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Napětí varistoru (min)
42.3 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (typické)
47 V