B72540T0300K062 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | B72540T0300K062 |
Popis | VARISTOR 47V 1.2KA 2220 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 14 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 2220 (5750 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Napětí varistoru (max) 51.7 V |
Výrobce TDK | Nárazový proud 1.2 kA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Energie 12J |
Stav součásti Aktivní | Počet obvodů 1 |
Maximální střídavé napětí 30 V | Kapacita při kmitočtu 4000 pF @ 1 MHz |
Maximální stejnosměrné napětí 38 V | Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TA) |
Napětí varistoru (min) 42.3 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí varistoru (typické) 47 V | Pouzdro 2220 (5750 metrický) |