B72214S0200K101
Číslo produktu DigiKey
495-4650-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72214S0200K101
Popis
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Podrobný popis
33 V 1 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Modely EDA/CAD
B72214S0200K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
36.3 V
Nárazový proud
1 kA
Řada
Energie
6J
Kapacita při kmitočtu
6800 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Napětí varistoru (min)
29.7 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
33 V