B72214S0351K101
Číslo produktu DigiKey
495-6464-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72214S0351K101
Popis
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Podrobný popis
560 V 4.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Modely EDA/CAD
B72214S0351K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
616 V
Nárazový proud
4.5 kA
Řada
Energie
80J
Kapacita při kmitočtu
350 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
350 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
460 V
Napětí varistoru (min)
504 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
560 V