B72214S0170K101
Číslo produktu DigiKey
495-3766-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72214S0170K101
Popis
VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
Podrobný popis
27 V 1 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 14mm
Modely EDA/CAD
B72214S0170K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
29.7 V
Nárazový proud
1 kA
Řada
Energie
5J
Kapacita při kmitočtu
8200 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
17 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
22 V
Napětí varistoru (min)
24.3 V
Pouzdro
Disk 14mm
Napětí varistoru (typické)
27 V