B32922P3473K000
Číslo produktu DigiKey
495-B32922P3473K000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32922P3473K000
Popis
FILM CAP MKP X2 - 125C, 0.047UF
Podrobný popis
0.047 µF Filmový kondenzátor 305V 630V Polypropylen (PP) Radiální
Modely EDA/CAD
B32922P3473K000 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,197" Š (18,00mm x 5,00mm)
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
305V
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V