B32922C3473K000
Číslo produktu DigiKey
495-4779-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32922C3473K000
Popis
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.047 µF Filmový kondenzátor 305V 630V Polypropylen (PP) Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B32922C3473K000 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Mfr
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,197" Š (18,00mm x 5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Kapacita
Koncovka
PC vývody
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
305V
Aplikace
EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V