B32922C3473K189
Číslo produktu DigiKey
495-B32922C3473K189TR-ND - Páska a cívka (TR)
495-B32922C3473K189CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32922C3473K189
Popis
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Podrobný popis
0.047 µF Filmový kondenzátor 305V 630V Polypropylen (PP) Radiální
Modely EDA/CAD
B32922C3473K189 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Velikost / rozměry
0,709" D x 0,197" Š (18,00mm x 5,00mm)
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,591" (15,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
305V
Stejnosměrné jmenovité napětí
630V