B32521C6103K289
Číslo produktu DigiKey
495-2442-1-ND - Řezaná páska (CT)
495-2442-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32521C6103K289
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 200V 400V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B32521C6103K289 Modely
Kategorie
Dielektrický materiál
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Pouzdro
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±10%
Koncovka
PC vývody
Střídavé jmenovité napětí
200V
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V