B32521E6103K000
Číslo produktu DigiKey
495-75681-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B32521E6103K000
Popis
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10000 pF Filmový kondenzátor 200V 400V Polyester, Polyethylentereftalát (PET), Metalizovaný - nad sebou Radiální
Modely EDA/CAD
B32521E6103K000 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,157" Š (13,00mm x 4,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±10%
Rozteč přívodů
0,394" (10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
200V
Aplikace
Automobilový ; EMI, Potlačení RFI
Stejnosměrné jmenovité napětí
400V