ACT1210G-800-2P-TL10
Číslo produktu DigiKey
445-ACT1210G-800-2P-TL10TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-ACT1210G-800-2P-TL10CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-ACT1210G-800-2P-TL10DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACT1210G-800-2P-TL10
Popis
CMC 80UH 70MA 2LN 3.8KOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
80 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 3.8 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 2,6Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACT1210G-800-2P-TL10 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
70mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,6Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
3.8 kOhms @ 10 MHz
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
80 µH @ 100 kHz