ACT1210E-131-2P-TL00
Číslo produktu DigiKey
445-ACT1210E-131-2P-TL00TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-ACT1210E-131-2P-TL00CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-ACT1210E-131-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACT1210E-131-2P-TL00
Popis
CMC 130UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
130 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 70mA DCR 2,9Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,9Ohm
Výrobce
TDK
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Indukčnost při kmitočtu
130 µH @ 100 kHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
70mA