ACM2012-201-2P-T001
Číslo produktu DigiKey
445-8665-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-8665-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-8665-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM2012-201-2P-T001
Popis
CMC 350MA 2LN 200 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 200 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 250mOhm
Modely EDA/CAD
ACM2012-201-2P-T001 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
350mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Impedance při kmitočtu
200 Ohms @ 100 MHz