RBR2MM40CTFTR
Číslo produktu DigiKey
RBR2MM40CTFTR-ND - Páska a cívka (TR)
RBR2MM40CTFCT-ND - Řezaná páska (CT)
RBR2MM40CTFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RBR2MM40CTFTR
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
Podrobný popis
Dioda 40 V 2A Montáž na povrch PMDU
Modely EDA/CAD
RBR2MM40CTFTR Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 40 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
PMDU
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
520 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)