RGA4W250W010A-003
Číslo produktu DigiKey
285-RGA4W250W010A-003-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGA4W250W010A-003
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Vstup
Modely EDA/CAD
RGA4W250W010A-003 Modely
Kategorie
Výkon (W)
400 W
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Účinnost
97,5%
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,40" D x 1,40" Š x 0,51" V (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (max)
53V
Proud - výstup (max)
10A