I6A4W010A033V-001-R
I6A4W010A033V-001-R
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
I6A4W010A033V-001-R
Číslo produktu DigiKey
285-2670-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A4W010A033V-001-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I6A4W010A033V-001-R Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, SCP
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Účinnost
97%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Neizolovaný modul PoL
Pouzdro
Sixteenth Brick
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,90" Š x 0,48" V (33,0mm x 22,9mm x 12,1mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (max)
53V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
10A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
250 W