I6A4W020A033V-001-R
Číslo produktu DigiKey
285-2503-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A4W020A033V-001-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 15V 20A 9V - 53V Vstup
Modely EDA/CAD
I6A4W020A033V-001-R Modely
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, SCP
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Krabice
Účinnost
97%
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,90" Š x 0,50" V (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
53V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
20A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
250 W