I6A20A-001-EVK-S1PX
Číslo produktu DigiKey
285-2614-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A20A-001-EVK-S1PX
Popis
EVAL BOARD FOR I6A4W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
i6A4W - DC/DC převodník 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
3,3V ~ 15V
Proud - výstup
20A
Napětí - vstup
9V ~ 53V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Hlavní účel
DC/DC převodník
Použitý IO/součást
i6A4W
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Základní číslo produktu
Výstupní výkon
250W