I6A4W010A033V-0S1-R
Číslo produktu DigiKey
285-3020-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I6A4W010A033V-0S1-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Vstup
Modely EDA/CAD
I6A4W010A033V-0S1-R Modely
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Krabice
Účinnost
97,5%
Pouzdro
Modul 20-SIP, 18 vývodů
Velikost / rozměry
1,30" D x 0,45" Š x 0,98" V (33,0mm x 11,4mm x 24,8mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
SIP
Napětí - vstup (max)
53V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
10A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
250 W