RGA4W250W010A-001
Číslo produktu DigiKey
285-RGA4W250W010A-001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RGA4W250W010A-001
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RGA4W250W010A-001 Modely
Kategorie
Výkon (W)
400 W
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 110°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
97,5%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Sixteenth Brick
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
1,40" D x 1,40" Š x 0,51" V (35,6mm x 35,6mm x 13,0mm)
Napětí - vstup (max)
53V
Dodávaná velikost pouzdra
Sixteenth Brick
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
10A