PYD20-72WS05
Číslo produktu DigiKey
285-PYD20-72WS05-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PYD20-72WS05
Popis
DC DC CONVERTER 5V 20W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5V 4A 8,5V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PYD20-72WS05 Modely
Kategorie
Izolační napětí
4.2 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
85%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
8,5V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
4A
Standardní číslo
Výkon (W)
20 W