CHB300W-110S24
Číslo produktu DigiKey
2034-3151-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHB300W-110S24
Popis
DC DC CONVERTER 24V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 12,5A 43V - 160V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CHB300W-110S24 Modely
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Mfr
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Balení
Nosič
Účinnost
89%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Izolovaný modul
Pouzdro
Poloviční kostka
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
43V
Dodávaná velikost pouzdra
Poloviční kostka
Napětí - vstup (max)
160V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus
Proud - výstup (max)
12,5A
Standardní číslo
50155; 60950-1; 62368-1
Výkon (W)
300 W
Základní číslo produktu
Izolační napětí
3 kV