PXD40-24WD15
Číslo produktu DigiKey
285-PXD40-24WD15-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXD40-24WD15
Popis
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 1,333A, 1,333A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PXD40-24WD15 Modely
Kategorie
Výkon (W)
40 W
Mfr
Izolační napětí
1.6 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
91%
Počet výstupů
2
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
9V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
36V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 2
-15V
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
1,333A, 1,333A