PFE500SA-48
Číslo produktu DigiKey
285-PFE500SA-48-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE500SA-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 48V 10,5A 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
PFE500SA-48 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
91%
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
48V
Napěťová regulace
96mV
Proud - výstup (max)
10,5A
Regulace zátěže
96mV
Výkon (W)
504 W