PFE500SA-28
Číslo produktu DigiKey
285-PFE500SA-28-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE500SA-28
Popis
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 28V 18A 85 ~ 265VAC Vstup
Modely EDA/CAD
PFE500SA-28 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
89%
Velikost / rozměry
4,60" D x 2,40" Š x 0,50" V (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
28V
Napěťová regulace
56mV
Proud - výstup (max)
18A
Regulace zátěže
56mV
Výkon (W)
504 W