PFE1000FA-48 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TDK-Lambda
Skladem : 0
Katalogový list
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Uitgang 48V 21A 85 ~ 265VAC Vstup
PFE1000FA-48
PFE1000FA-48
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE1000FA-48
Číslo produktu DigiKey
285-2516-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PFE1000FA-48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PFE1000FA-48 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Řada
Účinnost
90%
Velikost / rozměry
6,30" D x 3,94" Š x 0,53" V (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Napětí - vstup
85 ~ 265VAC
Napětí - výstup 1
48V
Napěťová regulace
96mV
Proud - výstup (max)
21A
Regulace zátěže
96mV
Výkon (W)
1008 W