IQL48011A280V-009-R
Číslo produktu DigiKey
IQL48011A280V-009-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IQL48011A280V-009-R
Popis
DC DC CONVERTER 28V 308W
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Střední sběrnicový převodník DC/DC převodník 1 Výstup 28V 11A 36V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IQL48011A280V-009-R Modely
Kategorie
Výkon (W)
308 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C
Typ
Střední sběrnicový převodník
Účinnost
92,5%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 8-DIP, 1/4 Brick
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,52" V (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
11A