PXB15-48WS12/NT
Číslo produktu DigiKey
285-1912-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PXB15-48WS12/NT
Popis
DC DC CONVERTER 12V 15W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 1,3A 18V - 75V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PXB15-48WS12/NT Modely
Kategorie
Výkon (W)
15 W
Mfr
Izolační napětí
1.6 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Trubice
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
87%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
18V
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
1,00" D x 1,00" Š x 0,39" V (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
1,3A