JRCW016A0R41Z
Číslo produktu DigiKey
555-JRCW016A0R41Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JRCW016A0R41Z
Popis
DC DC CONVERTER 28V 448W
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 28V 16A 36V - 75V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
448 W
Mfr
Izolační napětí
1.5 kV
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Nosič
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Izolovaný modul
Účinnost
93,5%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (min)
36V
Pouzdro
Modul 9-DIP
Napětí - vstup (max)
75V
Velikost / rozměry
2,39" D x 2,27" Š x 0,50" V (60,7mm x 57,7mm x 12,7mm)
Napětí - výstup 1
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Proud - výstup (max)
16A