I7A4W033A033V-003-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7A4W033A033V-003-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7A4W033A033V-003-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
I7A4W033A033V-003-R Modely
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (s poklesem výkonu)
Balení
Nosič
Účinnost
98%
Velikost / rozměry
1,45" D x 1,34" Š x 0,45" V (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
60V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
33A
Standardní číslo
Výkon (W)
792 W