I7A4W060A033V-0C1-R
Číslo produktu DigiKey
285-I7A4W060A033V-0C1-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
I7A4W060A033V-0C1-R
Popis
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 3.3 ~ 28V 60A 18V - 60V Vstup
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 115°C (s poklesem výkonu)
Balení
Krabice
Účinnost
99%
Velikost / rozměry
1.45" L x 1.34" W x 0.78" H (36.8mm x 34.0mm x 19.8mm)
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
60V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, UKCA
Proud - výstup (max)
60A
Standardní číslo
Výkon (W)
1.68 kW