STPSC20G12L2Y
Číslo produktu DigiKey
497-STPSC20G12L2YCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STPSC20G12L2YDKR-ND - Digi-Reel®
497-STPSC20G12L2YTR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPSC20G12L2Y
Popis
RECTIFIER
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 20A Montáž na povrch HU3PAK
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
150 µA @ 1200 V
Řada
Kapacita při Vr, F
1548pF při 0V, 1MHz
Balení
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Hromadné balení
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Dodávaná velikost pouzdra
HU3PAK
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 20 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)