SCT040HU120G3AG
Číslo produktu DigiKey
497-SCT040HU120G3AGTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-SCT040HU120G3AGCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-SCT040HU120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SCT040HU120G3AG
Popis
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 40A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch HU3PAK
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
54 nC @ 18 V
Mfr
Vgs (max)
+18V, -5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1329 pF @ 800 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V
Dodávaná velikost pouzdra
HU3PAK
Rds zap (max) při Id, Vgs
54mOhm při 16A, 18V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
4,2V při 5mA