STTH30RQ06L2Y-TR
Číslo produktu DigiKey
497-STTH30RQ06L2Y-TR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STTH30RQ06L2Y-TRCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STTH30RQ06L2Y-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STTH30RQ06L2Y-TR
Popis
DIODE STANDARD 600V 30A HU3PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 600 V 30A Montáž na povrch HU3PAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STTH30RQ06L2Y-TR Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
55 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
40 µA @ 600 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Dodávaná velikost pouzdra
HU3PAK
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.95 V @ 30 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 175°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)