STPS2H100
Číslo produktu DigiKey
497-12643-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12643-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2H100
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Průchozí otvor DO-41
Modely EDA/CAD
STPS2H100 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 100 V
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Způsob montáže
Stav součásti
Zastaralé
Dodávaná velikost pouzdra
DO-41
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
175°C (max.)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
860 mV @ 2 A