SB2100E-G
Číslo produktu DigiKey
641-1415-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-1415-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SB2100E-G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Průchozí otvor DO-15
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SB2100E-G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
DO-15
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
850 mV @ 2 A