STPS2H100AF
Číslo produktu DigiKey
497-17871-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17871-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17871-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STPS2H100AF
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Podrobný popis
Dioda 100 V 2A Montáž na povrch SMAflat
Modely EDA/CAD
STPS2H100AF Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 100 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMAflat
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
2A
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
790 mV @ 2 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)