STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STL8DN10LF3 |
Popis | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pole MOSFET 100V 20A 70W Montáž na povrch PowerFlat™ (5x6) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STL8DN10LF3 Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 3V při 250µA |
Výrobce STMicroelectronics | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 20,5nC při 10V |
Řada | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 970pF při 25V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Výkon - max 70W |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technologie MOSFET (oxid kovu) | Třída Automobilový průmysl |
Konfigurace 2 N-kanál (duální) | Kvalifikace AEC-Q101 |
Funkce tranzistoru FET Hradlo logické úrovně | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 100V | Pouzdro 8-PowerVDFN |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C 20A | Dodávaná velikost pouzdra PowerFlat™ (5x6) |
Rds zap (max) při Id, Vgs 35mOhm při 4A, 10V | Základní číslo produktu |