IPG20N10S4L35ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPG20N10S4L35ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPG20N10S4L35ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPG20N10S4L35ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPG20N10S4L35ATMA1
Popis
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 100V 20A 43W Montáž na povrch PG-TDSON-8-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPG20N10S4L35ATMA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,1V při 16µA
Výrobce
Infineon Technologies
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17,4nC při 10V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1105pF při 25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Výkon - max
43W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Kvalifikace
AEC-Q101
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100V
Pouzdro
8-PowerVDFN
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
20A
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-4
Rds zap (max) při Id, Vgs
35mOhm při 17A, 10V