ATV02W300B-HF
Číslo produktu DigiKey
641-2063-2-ND - Páska a cívka (TR)
641-2063-1-ND - Řezaná páska (CT)
641-2063-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ATV02W300B-HF
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 4,13A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-123F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ATV02W300B-HF Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
200W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
30V
Pouzdro
SOD-123F
Průrazné napětí (min)
33,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
4,13A