RB530SM-40FHT2R
Číslo produktu DigiKey
RB530SM-40FHT2RTR-ND - Páska a cívka (TR)
RB530SM-40FHT2RCT-ND - Řezaná páska (CT)
RB530SM-40FHT2RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RB530SM-40FHT2R
Popis
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA EMD2
Podrobný popis
Dioda 40 V 100mA Montáž na povrch EMD2
Modely EDA/CAD
RB530SM-40FHT2R Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
15 µA @ 40 V
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
EMD2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
100mA
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
710 mV @ 100 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost