V30K45HM3/H
Číslo produktu DigiKey
V30K45HM3/HTR-ND - Páska a cívka (TR)
V30K45HM3/HCT-ND - Řezaná páska (CT)
V30K45HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V30K45HM3/H
Popis
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 45 V 30A Montáž na povrch FlatPAK (5x6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
V30K45HM3/H Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 mA @ 45 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
4000pF při 4V, 1MHz
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Dodávaná velikost pouzdra
FlatPAK (5x6)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
630 mV @ 30 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)