STD16NF25 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | STD16NF25 |
Popis | MOSFET N-CH 250V 14A DPAK |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 250 V 14A (Tc) 100W (Tc) Montáž na povrch DPAK |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | STD16NF25 Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4V při 250µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 18 nC @ 10 V |
Řada | Vgs (max) ±20V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 680 pF @ 25 V |
Stav součásti Aktivní | Rozptylový výkon (Max) 100W (Tc) |
Typ tranzistoru FET | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 250 V | Dodávaná velikost pouzdra DPAK |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Pouzdro |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 235mOhm při 6,5A, 10V |