FQD9N25TM je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
onsemi
Skladem : 110 518
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 5 414
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanál 250 V 7,4A (Tc) 2,5W (Ta), 55W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
TO-252AA
FQD9N25TM
Číslo produktu DigiKey
FQD9N25TMTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FQD9N25TM
Popis
MOSFET N-CH 250V 7.4A DPAK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
20 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
700 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 55W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
420mOhm při 3,7A, 10V