STD14NM50NAG
Číslo produktu DigiKey
497-STD14NM50NAGTR-ND - Páska a cívka (TR)
497-STD14NM50NAGCT-ND - Řezaná páska (CT)
497-STD14NM50NAGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD14NM50NAG
Popis
MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 12A (Tc) 90W Montáž na povrch DPAK
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
27 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±25V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
816 pF @ 50 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
90W
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
320mOhm při 6A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA