VC1206K201R014
Číslo produktu DigiKey
399-VC1206K201R014TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-VC1206K201R014CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VC1206K201R014
Popis
VARISTOR 22V 200A 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 V 200 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 1206 (3216 metrický)
Modely EDA/CAD
VC1206K201R014 Modely
Kategorie
Nárazový proud
200 A
Výrobce
KEMET
Energie
0,6J
Kapacita při kmitočtu
950 pF @ 1 kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Maximální střídavé napětí
14 V
Třída
Automobilový průmysl
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Kvalifikace
AEC-Q200
Napětí varistoru (min)
19.8 V
Napětí varistoru (typické)
22 V
Napětí varistoru (max)
24.2 V