SMCJ18CA-TR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMCJ18CA-TR |
Popis | TVS DIODE 18VWM 39.3VC SMC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 39,3V Svorka 254A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SMCJ18CA-TR Modely |
Kategorie | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 254A (8/20µs) |
Mfr | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Řada | Ochrana napájecího vedení Ne |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Aplikace Univerzální |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Typ Zener | Způsob montáže Montáž na povrch |
Obousměrné kanály 1 | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 18V | Dodávaná velikost pouzdra |
Průrazné napětí (min) 20V | Základní číslo produktu |
Omezovací napětí (max) při Ipp 39,3V |