SMCJ18CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMCJ18CATR-ND - Páska a cívka (TR)
283-SMCJ18CACT-ND - Řezaná páska (CT)
283-SMCJ18CADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 51,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
51,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Telecom
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
18V
Průrazné napětí (min)
20V